BitDials sklep z luksusowymi markami 24/7

BitDials mention on Kryptowaluty

Wszyscy wiemy, jak to jest – życie staje bardzo szybkie, a urodziny, jubileusze i specjalne okazje mogą często pójść na drugi plan, chyba że jest się super zorganizowanym – teraz jednak nie ma usprawiedliwienia!

Przedstawiamy BitDials – luksusowy sklep z płatnością bitcoin

Wybierz z naszego bogatego asortymentu zegarki najlepszych marek, biżuterii, diamentów i samochodów – następnie wybierz kryptowalutę, którą chcesz zapłacić, a my dostarczymy do Twoich drzwi.

Oszczędzamy czas, ale z tą samą wspaniałą obsługą, której można się spodziewać w sklepie. Na podstawie online możemy również zaoferować kilka świetnych ofert na ostatnią chwilę. Odkryj wyjątkowe prezenty diamenty i zegarki w specjalnej cenie.

Nigdy nie zapomnij o walentynkach, rocznicy lub urodzinach.

Nie wymyśliliśmy na nowo koła, ale uczyniliśmy rzeczy nieco prostsze – z bezpiecznymi płatnościami, szybką dostawą i tym samym poziomem usług, które są przeznaczone do obsługi społeczności kryptowalutowej. Dla górnika kryptowalut, poszukującego idealnego prezentu lub unikalnej inwestycji.

Każdy kocha miły zegarek, a Szwajcaria jest znana na całym świecie z pięknych zegarków. Z siedzibą w Genewie jesteśmy dumni z naszej oferty zegarków i w prawdziwie szwajcarskim stylu – dostarczane w całej UE w 1-2 dni robocze to doskonały spóźniony walentynkowy prezent!

Bezpieczne płatności i szybka dostawa luksusowych marek.

Zasilane przez Bitpay, GloBee i akceptujące główne waluty kryptowalutowe, w tym BTC, BCH, ETH, XMR, DOGE i XRP, aby wymienić tylko kilka z nich, akceptujemy bezpieczne płatności dla niektórych z najbardziej poszukiwanych luksusowych marek na rynku.

Dla naszych klientów gwarantujemy pierwszorzędną obsługę od początku do końca – w istocie jest to samo, co w przypadku butiku, ale właśnie uczyniliśmy ten proces nieco łatwiejszym i bardziej dyskretnym dla Ciebie!

Marki luksusowe to nie tylko prezenty – oni również dokonują wielkich inwestycji!

Od Rolex, Omega i Cartier po akredytowane przez GIA polerowane kamienie, jak również najnowszy supersamochód McLaren nasze usługi pozwalają nie tylko traktować tych najbliższych (lub siebie!), ale również zapewniają kryptowalutową platformę inwestycyjną dostępną w walucie, która zachowuje swoją wartość.

Według André Shevá, współzałożycielki BitDials:

“Nasze marki są rozpoznawalne na całym świecie i są nie tylko świetnymi prezentami, ale idą dalej – dokonują również wspaniałych inwestycji fizycznych, nie tylko na jednorazowe lub specjalne okazje, ale na codzienny portfel inwestycyjny”.

Dla osób handlujących kryptowalutami, społeczności i inwestorów dzisiejszych czasów, dostarczamy nie tylko kawałek umysłu, ale także oczekiwaną usługę, która ma być dopasowana. BitDials, wiodący na świecie timepiece i luksusowy butik marki z 24/7, szybki i bezpieczny serwis oparty na kryptografii.

O BitDials: Z siedzibą w Genewie, Szwajcaria BitDials jest jedynym na świecie luksusowym butikiem internetowym tego typu oferującym pełną gamę luksusowych zegarków, biżuterii i samochodów.

Akceptujemy płatności w różnych walutach kryptograficznych, jak również pełną gwarancję, szybką dostawę i obsługę klienta. Jesteśmy przyszłością – nie musimy odwiedzać sklepu – więcej informacji można znaleźć na stronie www.bitdials.eu

W przypadku pytań dotyczących wszystkich mediów prosimy o kontakt z Darią Khina pod adresem Social. Support@bitdials.eu


SOURCE: Kryptowaluty. expert