BitDials – Kup złoto i zegarki za Bitcoiny

BitDials mention on KryptoPanSklep BitDials oferuje luksusową biżuterię, zegarki, samochody oraz złoto i kamienie szlachetne. Klienci mają możliwość opłacenia swoich zakupów w kryptowalutach. BitDials przyjmuje płatności w Bitcoinie oraz kilku popularnych altcoinach takich jak Ethereum.

Bardzo wysokie notowania kryptowalut sprawiają, że kwestią czasu było uruchomienie sklepu internetowego z luksusowymi produktami, za które będzie można zapłacić w walucie wirtualnej.

Luksusowy butik BitDials z powodzeniem funkcjonuje od 2016 roku. Główna siedziba oraz magazyny znajdują się we Frankfurcie nad Menem w Niemczech.

Jest to platforma łącząca klientów zainteresowanych zakupem luksusowych towarów z zaufanymi i sprawdzonymi dostawcami. Zastosowane procedury pozwalają zawierać prywatne i zgodne z prawem transakcje.

Wszystkie zakupione przedmioty dostarczane są w oryginalnych opakowaniach. Posiadają certyfikat autentyczności wystawiany przez producenta oraz gwarancję.

Co można kupić za Bitcoiny w BitDials?

Przedmioty oferowane przez BitDials są zarezerwowane do bardziej zamożnych posiadaczy kryptowalut. Możesz tu kupić biżuterie, kamienie szlachetne, złoto, wyroby galanteryjne oraz drogocenne zegarki od najbardziej uznanych marek.

Zegarki najbardziej prestiżowych marek

Zegarki najbardziej prestiżowych marekW sklepie znajdziesz zegarki damskie i męskie. Z bransoletą lub na pasku wykonanym ze skóry. Od najlepszych światowych producentów takich jak Rolex, Zenith, IVC, Omega. Są też marki z najwyższej luksusowej pułki: Patek Philippe, Breguet, Audemars Piguet czy Hublot.

Złoto i metale szlachetne

Złoto i metale szlachetneZłoto, srebro, platyna i pallad. Dostępne są monety bulionowe i sztabki o różnej wadze. Znajdziesz tu najbardziej rozpoznawalne monety takie jak Krugerrand i Liść Klonowy (Maple Leaf).

Diamenty inwestycyjne

Diamenty inwestycyjneDiamenty inwestycyjne o różnej wadze. Każdy diament posiada certyfikat GIA, potwierdzający jego autentyczność i parametry.

Biżuteria z białego i klasycznego złota

Biżuteria z białego i klasycznego złotaWiele rodzajów biżuterii. Pierścionki, naszyjniki, kolczyki, spinki do mankietów. Wysadzane kamieniami szlachetnymi lub wykonane z czystego kruszcu.

Akcesoria i galanteria skórzana

Akcesoria i galanteria skórzanaSkórzane paski do spodni, pióra i długopisy, zapalniczki, torby i aktówki. Te artykuły znakomicie nadają się na prezent.

Samochody sportowe i limuzyny

W ostatnim czasie, firma BitDials postanowiła poszerzyć swoją działalność. W ten sposób powstała sekcja BitCars, która zajmuje się sprzedażą luksusowych samochodów. Dostępne są klasyczne europejskie marki: BMW, Audi, Mercedes. Sportowe: Lamborghini, Ferrari, Aston Martin. Luksusowe limuzyny Rolls Royce oraz oldtimery czyli samochody zabytkowe.

Jak kupować w sklepie BitDials?

W celu sfinalizowania zakupu wystarczy podać numer telefonu, adres email oraz dane niezbędne do dostarczenie przesyłki. Przed dokonaniem zamówienia możesz skorzystać z formularza i wszystko doprecyzować.

Ceny podane są w Bitcoinie, natomiast w trakcie składania zamówienia widzisz też przelicznik na euro. Faktury są wystawiane w euro.

Zamówienia

Zamówienia na terenie Unii Europejskiej są realizowane głównie przez firmę FedEx. Wszystkie przesyłki posiadają numer i są w pełni ubezpieczone.

Przesyłkę możesz otrzymać nawet następnego dnia. Maksymalny czas to 2 dni robocze. Dla klientów z poza UE procedura może się wydłużyć do 10 dni.

BitDials przyjmuje Bitcoina i kryptowaluty

Dokładna kwota zakupu jest ustalana na bazie aktualnych notowań w momencie wystawiania faktury. Serwis na ten moment obsługuje płatności w następujących kryptowalutach: BTC, BCH, ETH, XMR, LTC, DOGE, XRP oraz DCR.

Opinie klientów na temat BitDials

Dobra reputacja sklepu oferującego zakupy przez internet to jeden z istotniejszych argumentów skłaniających do dokonania zamówienia. Zwłaszcza jeśli w grę wchodzą produkty znacznej wartości.

Opinie dostępne na stronach sklepu są zazwyczaj mało wiarygodne. Właściciel może tam umieścić to co mu pasuje.

Najlepiej sprawdzać opinie na serwisach zewnętrznych. Wtedy jest większe prawdopodobieństwo, że są prawdziwe. Poniżej screen przedstawiający opinie na temat BitDials zamieszczone na portalu trustpilot.com, który pozwala na ocenę sklepów i firm z rożnych branż.

Sklep BitDials oceniło 109 klientów. Wszystkie opinie są pozytywne. W przypadku działalności w segmencie dóbr luksusowych obsługa klienta powinna stać na wysokim poziomie.

BitDials oferuje proste zakupy za Bitcoiny

Trzeba przyznać, że BitDials w wyjątkowo obrazowy sposób pokazuje skalę sukcesu Bitcoina. Dekadę temu Bitcoin był warty mniej niż dolara. Dzisiaj, za 10 BTC możemy kupić luksusowy samochód np. Porsche Cayenne lub Audi A7.

Aktualnie, najbardziej drogocenne samochody dostępne w platformie BitCars to Ferrari, Aston Martin oraz limitowane wersje Mercedesa warte blisko 30 BTC. I pomyśleć, że dziesięć lat temu każdy człowiek mógł w kilka dni zapracować na tak luksusowe przedmioty.

Działalność platformy BitDials jest w dużej mierze sterowana przez popyt ze strony klientów. Użytkownicy mogą spersonalizować swoje zamówienie, a także poprosić o sprowadzenie konkretnego produktu, na którym im zależy.

Duch Bitcoina i kryptowalut

BitDials to platforma, która umożliwia zakup luksusowych towarów od zweryfikowanych dostawców. Kupujący płaci bezpośrednio z portfela kryptowalut, co jest zgodne z ogólną ideą bezpośredniego przesyłu środków.

Założyciele BitDials uważają, że każdy powinien mieć prawo do zrealizowania luksusowego zakupu za pomocą nowoczesnych metod płatności.

Ta idea przyświeca działalności platformy, którą możemy nazwać sklepem internetowym z luksusowymi przedmiotami, który akceptuje płatności w Bitcoinie i kryptowalutach.


SOURCE: KryptoPan.pl